Anténa, fasáda, sušáky a sonda v zateplení

Přinášíme vám aktuální informace ohledně realizace nových lodžií i úpravy společné antény.

Společná anténa

17. 10. došlo ke kontrole a přeladění společné antény firmou Montela. Anténa je nyní přizpůsobena k příjmů standardu DVB-T2, bohužel ne ideálně. Vzhledem k zastaralé technologii se (zejména v nižších patrech) projevuje slabší signál. Situaci s firmou řešíme a v dohledné době pravděpodobně dojde k obnově technologie. Celý zápis z Montážního listu je níže:

Barevné řešení fasády

Vzhledem k tomu, že vlastníků, kteří mají zájem podílet se na vzhledu fasády, a také, že architekt zhotovitele navrhl další řešení, nepředpokládáme vyhlašování závazné ankety. Místo toho zveme všechny vlastníky, kteří se na barevném řešení podílet chtějí, aby se dostavili na následující schůzi výboru - 6. 11. 2019 v 17 h (v přízemí domu).

Sušáky na lodžie

Zhotovitel předložil typ sušáku, který v rámci dodávky zájemcům namontuje na lodžie. Sušák je na níže publikované fotografii. Zájemci o prohlédnutí reálného fyzického produktu se mohou dotavit k p. Kohoutovi (byt č. 29).

Sonda do zateplení

Na požadavek výboru provedl zhotovitel v jednom bytě sondu do stávajícího stavu zateplení. Vzhledem k tomu, že jsme neshledali špatný stav, bude toto zateplení ponecháno a nové kotveno přes stávající (dle usnesení shromáždění i dle PD). Fotografie stavu je níže:

Zmizelé dlaždice

Přibližně před dvěma týdny předložil zhotovitel dva typy dlaždic k výběru pro řešení parapetů. Dlaždice byly ponechány ve vstupní chodbě k nahlédnutí. Ještě dříve, než jsme stačili publikovat informace, dlaždice zmizely. Prosíme dotyčného/dotyčnou o jejich navrácení na původní místo nebo zástupcům výboru.

Komentáře

Už jste četli?

Důležité: vyklizení kolárny

Pozvánka na shromáždění (28.11.)